Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Швачка – професія творчих людей.

Сьогодні існує не так багато професій, в яких кожна людина могла б реалізувати свої творчі здібності. І саме професія «Швачка» надає таку можливість, адже це так прекрасно і цікаво – шити для людей красивий, зручний і сучасний одяг!

На колаж1

12 вересня 2018 року ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» здійснив перший випуск слухачів професійного навчання , за творчою професією 7436 «Швачка» 1-2 розряду. Навчання відбувалося протягом 5 місяців. За цей час майбутні професіонали навчились виконувати операції з обслуговування універсальних та спеціальних швейних машин, автоматизовано обробляти окремі деталі, вузли та виготовляти вироби з різних матеріалів. Зуміли розвинути в собі такі риси, як акуратність і терпіння, добру пам’ять і відмінний смак.

Підсумком навчання стала державна кваліфікаційна атестація, яку слухачі успішно склали, продемонструвавши якісну підготовку майбутніх швачок.

Тож привітаємо випускників з отриманням професії творчих людей, що дає гідно оплачувану та стабільну роботу.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Швачка – професія творчих людей..
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free