Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Робочий візит міжнародних експертів.

Робочий візит Данія

20 вересня 2018 року ДНЗ «Херсонський ЦПТО ДСЗ» відвідали з робочим візитом міжнародні експерти з розвитку підприємництва в рамках Проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

В зустрічі взяли участь міжнародний експерт з розвитку підприємництва (МОП, Женева) Метха Пранаті, міжнародний експерт з розвитку підприємництва (незалежний експерт, МОП) Айсула Меіманканова, представники Херсонського обласного центру зайнятості – заступник директора Н. Португальска, начальник відділу організації профнавчання Л. Шорскіна, директор ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» С.Ткачук .

Під час заходу відбулася екскурсія по Центру, яку провела директор навчального закладу С.Ткачук. Міжнародні експерти мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою закладу, яка є найсучаснішою і відповідає державним стандартам.

В ході зустрічі були обговорені питання щодо спільної роботи в рамках Проекту, який спрямований на комплексне вирішення проблем зайнятості та ринку праці Херсонщини. Адже якісне навчання бізнесовим процесам та сприятливе середовище для сталого розвитку підприємств розглядається як основне джерело зростання матеріальних цінностей, робочих місць та гідної праці в регіоні.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Робочий візит міжнародних експертів..
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free