Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

«Агросвіт» в гостях у «Херсонького ЦПТО»

DSC 0164

Одним із основних напрямів діяльності ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» є формування конкурентоспроможних трудових ресурсів в умовах сучасного виробництва на основі впровадження провідних виробничих та інноваційних технологій навчання.

Саме тому 21 вересня на базі Центру відбулася зустріч з керівником ПП «Агоросвіт» Віктором Мужилко, відомим фахівцем в галузі селекції та насінництва. Під час традиційної екскурсії Центром директор Світлана Ткачук акцентувала увагу на тому, що проведення саме таких заходів поєднує теоретичний та практичний досвід у розвитку галузі плодоовочівництва від селекції рослин до реалізації готової продукції безпосередньо споживачу.

Зустріч пройшла в активній формі. Сторони висловили побажання провести

практичний семінар для слухачів професій 6111 «Овочевник» та «Плодоовочівник» безпосередньо на підприємстві та виробничу практику на базі ПП «Агросвіт».

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — «Агросвіт» в гостях у «Херсонького ЦПТО».
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free