Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Херсонський ЦПТО готує справжніх продавців

DSC 1084 

З метою визначення рівня професійної кваліфікації слухачів групи НПТ.3-3, які навчалися за професією 5220 «Продавець непродовольчих товарів», у Херсонському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості 24 вересня поточного року відбулася державна кваліфікаційна атестація.

Змістовні знання з предметів «Товарознавство непродовольчих товарів», «Організація та технологія торговельних процесів», «Реєстратори розрахункових операцій», «Психологія та етика ділових відносин», «Охорона праці» впевнено продемонстрували державній кваліфікаційній комісії слухачі Канівченко Світлана, Яковлева Наталія, Косирєв Олександр, Вотчал Серафима, Каплюк Юлія.

Здобуту теоретичну підготовку майбутні продавці непродовольчих товарів закріпили на виробничому навчанні і виробничій практиці у торговельних закладах Херсонщини, в яких вони будуть працевлаштовані.

Державна кваліфікаційна атестація засвідчила, що у Центрі готують справжніх продавців: компетентних фахівців, які займають активну життєву позицію, націлені на успіх, готові взяти на себе відповідальність, успішно взаємодіють із людьми і вміють радіти життю.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Херсонський ЦПТО готує справжніх продавців.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free