Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Від навчання до стабільної роботи

 

26 вересня 2018 року директор ДНЗ «Херсонський ЦПТО ДСЗ» Світлана Ткачук на базі навчального закладу провела зустріч із представниками ТОВ «Scanditex» - директором Олександром Таранішиним, директором з виробництва Любов’ю Горбань, інженером з підготовки кадрів Наталією Божик та Каховського міськрайонного центру зайнятості - директором Оксаною Радченко разом з начальником відділу активної підтримки безробітних – Вікторією Палій.

 

В ході зустрічі були обговорені питання щодо навчання безробітних громадян у Центрі за професією 7436 «Швачка» та подальшого їх працевлаштування на підприємстві, перспективи надання робочих місць для слухачів на час виробничого навчання та виробничої практики.

 

Світлана Ткачук ознайомила гостей з потужною матеріально-технічною базою навчального закладу з можливостями використання провідних виробничих та інноваційних технологій навчання на новітньому обладнанні.

 

Представники міжнародної компанії зацікавились перспективою професійної підготовки працівників для свого господарства в Центрі, тому що виробничий процес на сучасному етапі потребує якісної підготовки робітників, здатних на високому професійному рівні вирішувати виробничі завдання.

 

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Від навчання до стабільної роботи.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free