Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Робоча зустріч на швейній фабриці ТОВ «Scanditex»

viber 

2 жовтня 2018 року директор ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» Світлана Ткачук в складі групи працівників Херсонського обласного центру зайнятості на чолі з заступником директора Барабаш Л.А. відвідали швейну фабрику ТОВ «Scanditex» м. Каховка.

В ході зустрічі директор підприємства Олександр Таранишин ознайомив присутніх з виробництвом, умовами праці на фабриці, продемонстрував сучасне обладнання. Директор швейної фабрики розповів про перспективи розвитку підприємства за рахунок розширення асортименту продукції, збільшення обсягу виробництва, створенню додаткових робочих місць. Також були обговорені питання співробітництва з Каховським міськрайонним центром зайнятості ( в зустрічі приймала участь директор – Оксана Радченко) щодо комплектації підприємства кадровим складом, та можливістю навчання безробітних громадян в ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» за професією 7436 «Швачка» з подальшим їх працевлаштуванням на підприємстві.

Зустріч пройшла в невимушеній атмосфері, що вкотре засвідчила ступінь дружніх, партнерських відносин між роботодавцем та службою зайнятості.

 

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Робоча зустріч на швейній фабриці ТОВ «Scanditex».
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free