Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

«Містечко професій – Освіторія» в смт. Новотроїцьке.

 

10 жовтня 2018 року ДНЗ «Херсонський Центр ПТО ДСЗ» взяв участь у проведенні масового заходу з професійної орієнтації шкільної молоді «Містечко професій – Освіторія», що відбувся в смт. Новотроїцьке Херсонської області за ініціативи Новотроїцької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Метою заходу було забезпечення ефективної профілактики безробіття серед молоді, розширення знань підростаючого покоління про перспективні напрямки економічного розвитку області, орієнтація у виборі діяльності на потребу регіонального ринку праці.

На заході Центром були представлені інформаційні матеріали щодо професійного навчання в закладі, продемонстровані відео презентації ліцензованих професій, проведено майстер – класи на сучасному обладнанні. Учнівська молодь отримала змістовну інформацію та консультації щодо навчальних послуг закладу. Захід пройшов у святковій та дружній атмосфері.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — «Містечко професій – Освіторія» в смт. Новотроїцьке..
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free