Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Спеціальна підготовка

Оператор газовой котельной

Котельщики

Настала осінь. А з нею до наших будинків прийшли холоди. Температура повітря впала не тільки у приміщеннях, де ми з вами живемо, а й на роботі. Як утеплюватися, щоб трудовий процес не гальмувався? Більшість підприємств, установ, організацій споживає послуги теплопостачання централізовано, згідно з укладеними договорами з комунальними службами. Водночас деякі мають автономне теплопостачання, тобто власну котельню. Для того, щоб підтримувати її роботу, необхідні спеціально підготовлені працівники . Робота в них відповідальна. Адже вони відповідають за справність нагрівального обладнання, займаються обслуговуванням котлів і налаштуванням контрольно-вимірювальних приладів, що слугують для обліку витрати палива та контролю парових двигунів.

В перші тижні жовтня 2018 року в ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» пройшли підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення, за направленням Херсонського обласного центру зайнятості, 140 безробітних громадян. Напрями підготовки: «Дотримання безпечного ведення робіт при експлуатації та обслуговуванні котлів, що працюють на твердому паливі», «Дотримання безпечного ведення робіт при експлуатації та обслуговуванні котлів, що працюють на газовому паливі». Навчання проводили досвідчені викладачі Центру та спеціалісти Головного управління Держпраці в Херсонській області.

У даний період також проходило навчання посадових осіб центрів зайнятості Херсонської області за напрямом підготовки «Безпечна експлуатація та обслуговування опалювальних котлів, що працюють на газовому паливі». Навчання проводилось за кошти фізичних та юридичних осіб.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Спеціальна підготовка.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free