Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Започатковуємо нову традицію: школярі в гостях у «Херсонському центрі ПТО ДСЗ»

Коллаж ЗОШ8

 

22 жовтня 2018 року до ДСЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» завітали школярі Новокаховської СЗОШ №8. Мета заходу: сприяння розширенню знань школярів про світ професійної праці Херсонщини, інформування про різноманітність професій Центру та формування у молоді позитивного ставлення до робітничих професій. Під час заходу були представлені професії, які користуються попитом на ринку праці Херсонщини.

      Десятикласники мали можливість спробувати себе і проявити свої творчі здібності в представлених професіях за допомогою майстер-класів.

   Майстри виробничого навчання – Дернова Лариса Павлівна та Купавченко Олена Володимирівна продемонстрували школярам свої професійні навички з ефективного продажу товарів та роботу на сучасних реєстраторах розрахункових операцій. Для дівчат і хлопців були підготовлені розкладка товарів, професійний інвентар, а також комп’ютерно-касова система, що надало змогу спробувати себе у професіях «Продавець непродовольчих товарів» «Продавець продовольчих товарів», «Касир торговельного залу». Найбільш активні учасники майстер-класів отримали солодкі призи.

       У ході екскурсії відбулося знайомство школярів  з потужною матеріально-технічною базою кабінетів та лабораторій Центру. Так, у лабораторії «Овочівництва» для учнів були створені умови, при яких вони змогли  спостерігати за допомогою мікроскопу за кристалами солі та дослідити мікрофлору ротової порожнини. Таке індивідуальне спостереження, звичайно, залишило в учнів сильне враження.    

     А на завершення, Рісована Анна Олександрівна – майстер виробничого навчання з професії «Швачка» зі слухачами Центру продемонстрували технологію виготовлення гольниці з фетрової тканини та надали можливість школяркам проявити свої творчі здібності набиттям виробу холлофайбером самостійно. Дітей дуже вразило сучасне нове іноземне обладнання та умови навчання слухачів.  

     Організація подібних зустрічей формує у молоді позитивне ставлення до робітничих професій, популяризує робітничі професії Центру, розширює світогляд учнів та допомагає у виборі майбутнього професійного шляху у своєму регіоні. Тому дякуємо директору Новокаховської СЗОШ Олійник О.М. за співпрацю та розуміння важливості профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Започатковуємо нову традицію: школярі в гостях у «Херсонському центрі ПТО ДСЗ».
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free