Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Зміцнення зв'язків навчання з виробництвом

      Здатність і готовність здобувача освіти швидко й успішно оволодівати новою технікою і технологією, набувати відсутні знання і вміння, що забезпечують ефективність нової профорієнтаційної діяльності, – саме такі задачі вирішує колектив ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ».

Скандитекс Швачки

      У зв’язку з цим, 26 жовтня 2018 року директор ДНЗ «Херсонський ЦПТО ДСЗ» Світлана Ткачук на базі навчального закладу провела зустріч із представниками ТОВ «Scanditex» - директором Олександром Таранішиним та інженером з підготовки кадрів Наталією Божик.

       В ході зустрічі були досягнуті домовленості щодо навчання безробітних громадян за професією 7436 «Швачка» з 1 листопада 2018 року на курсах цільового призначення та з 8 лютого 2019 року - з впровадженням елементів дуальної форми з подальшим наданням робочих місць на час виробничого навчання і виробничої практики та перспективою подальшого працевлаштування на стабільному підприємстві.

      Представники міжнародної компанії дійшли висновку, що однією з перспективних та водночас стратегічно важливих технологій організації навчального процесу в Україні є дуальна система навчання. Тому що в основу цієї системи покладено принцип соціального партнерства, зміцнення зв'язків навчання з виробництвом, визначення провідної ролі та підвищення відповідальності роботодавців за якість підготовки робітничих кадрів.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Зміцнення зв'язків навчання з виробництвом.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free