Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Обмін досвідом – шлях до удосконалення

Одеський ЦПТО

Педагогічне партнерство та обмін досвідом – це одна із форм роботи ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ», прерогативою якої є активний обмін напрацьованого матеріалу. Тому 29-31 жовтня 2018 року представники ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» на чолі з директором Світланою Ткачук відвідали колег в Одеському центрі ПТО ДСЗ.

Директор Одеського центру Роман Саржинський ознайомив гостей з історією створення, роботою навчальних майстерень та лабораторій, в стінах яких за 8 років роботи навчалися здобувачі освіти за 28 професіями.

Користуючись нагодою, представники Херсонського центру поспілкувалися з одеськими колегами, слухачами центру та наочно побачили організацію навчально-виробничого процесу, умови навчання та проживання у гуртожитку, психологічним супроводом здобувачів освіти. Оцінив якість та сучасність матеріально-технічної бази, Світлана Ткачук зазначила, що подібні зустрічі сприяють розвитку партнерських відносин між ДНЗ, стимулюють, розвивають та удосконалюють роботу таких центрів.

Представники закладів освіти обговорили актуальні питання навчального процесу, що хвилюють сучасного педагога, майстра виробничого навчання, менеджера освіти, обмінялися досвідом з питань методичного забезпечення професійно-практичної підготовки слухачів.

Передати місцевий колорит гостям з Херсонщини допомогло змістовно організоване дозвілля: екскурсія по місту та відвідування Одеського оперного театру.

Після закінченню заходу, який тривав три дні, центри домовилися про подальшу співпрацю. Кожен отримав позитивні та емоційно-насичені враження від зустрічі, переконався, що Одеський центр ПТО завжди відкритий для плідної співпраці з колегами. Тому висловлюємо щирі слова подяки директору Одеського обласного центру зайнятості Сергію Гаценку, директору ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» Роману Саржинському, заступнику директора з методичної роботи Юлії Назаренко, заступнику директора з навчальної роботи Денису Нікішину, заступнику директора з навчальної роботи Наталії Друмовій, заступнику директора з навчально-виробничої роботи Геннадію Іваньку.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Обмін досвідом – шлях до удосконалення.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free