Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Екскурсія навчальним закладом для школярів

8-а школа

Вже стало традицією у ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю. Тому 1 листопада 2018 року до Херсонського центру ПТО завітали школярі СЗОШ №8. Під час проведення екскурсії навчальним закладом, п’ятикласники ознайомилися з історією створення Центру, його матеріально-технічною базою та можливістю отримання якісних освітніх послуг.

Школярам були представлені майстер-класи з професій «Касир торговельного залу», «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», «Бармен», «Офіціант», «Швачка», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Овочівник» та «Плодоовочівник». П’ятикласники мали змогу в ігровій формі ознайомитись з навичками продажу товарів із застосуванням електронного контрольно-касового апарату Mini Т400, електронних вагів (зважування товару, продаж товару, вибиття чеку, пакування товару); технологією виготовлення гольниці з фетрової тканини та надано можливість кожному набити виріб холлофайбером. Відвідувачам заходу був проведений огляд відео презентацій навчального закладу та надана рекламна продукція Центру.

Проведення подібних зустрічей формує у школярів стійку мотивацію до набуття навичок, затребуваної на регіональному ринку праці та демонструє широке використання можливостей Херсонського ЦПТО ДСЗ в профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Екскурсія навчальним закладом для школярів.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free