Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Стабільні зв’язки з роботодавцем

Коллаж

02 листопада 2018 року група слухачів, що навчаються у ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» за професією 7436 «Швачка», відвідала швейну фабрику ТОВ «Skanditex» в м.Каховка.

       В ході зустрічі директор підприємства Олександр Таранишин ознайомив присутніх з виробництвом, умовами праці на фабриці, продемонстрував сучасне обладнання. Директор швейної фабрики розповів про перспективи розвитку підприємства, розширення асортименту продукції, що виробляється, створення додаткових робочих місць.

Також були обговорені питання проведення виробничого навчання та виробничої практики слухачів Центру на базі швейної фабрики з подальшою перспективою працевлаштування.

   Безробітні мали гарну можливість пересвідчитись , що Центр має стабільні зв’язки з провідними підприємствами регіону та створює всі умови для того, щоб здобувачі освіти набували практичного досвіду професійної діяльності.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Стабільні зв’язки з роботодавцем.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free