Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Участь у міжрегіональному інноваційному проекті «ПрофіКемп»


У рамках міжрегіонального інноваційного проекту "ПрофіКемп" з профорієнтації учнівської молоді за сприяння Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості учасники новокаховської команди "ПрофіЛіц" 08 листопада 2018 року відвідали Херсонський центр ПТО ДСЗ.

Мета заходу – сприяти підвищенню професійного інтересу молоді до кар’єри в туристично-рекреаційній сфері, ознайомити школярів зі світом професій в туристичній індустрії, які є перспективними та актуальними на сучасному ринку праці регіону Херсонщини.

     Під час проведення екскурсії учні ознайомилися зі спектром освітніх послуг Центру за допомогою презентацій робітничих професій та мали можливість за допомогою майстер-класів «приміряти» професії туристичної сфери та сфери послуг до себе. Профорієнтаційний захід поповнив знання підростаючого покоління про робітничі професії Херсонщини, сучасні умови праці та перспективу професійного зростання. Як вважають "профікемпівці", результати роботи команди в рамках міжрегіонального проекту "ПрофіКемп" допоможуть побачити наш регіон по-новому та зробить його ще більш привабливим для туристів.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Участь у міжрегіональному інноваційному проекті «ПрофіКемп».
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free