Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Сільському зеленому туризму Херсонщини – зелене світло

15 листопада 2018 року ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» взяв участь в обласному інноваційно-інформаційному заході з орієнтації населення на заняття підприємництвом у сфері сільського зеленого туризму «Об’єднана громада – розвиток туризму – добробут Херсонщини». Це ІІ-й етап інноваційного соціально орієнтованого проекту «Сучасна Херсонщина потребує ПРОФІ! БУДУЙ МАЙБУТНЄ з Державною службою зайнятості».

Метою заходу було забезпечення профілактики безробіття на Херсонщині через розвиток сільського зеленого туризму, відпрацювання спільних дій органів влади, територіальних об’єднаних громад і обласного центру зайнятості щодо розвитку туризму в області.

Організатори: Херсонський обласний центр зайнятості за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації.

Цільова група заходу: мешканці територіальних громад, які виявили бажання займатися підприємництвом у відповідній сфері, й учні СЗОШ-учасники проекту «ПрофіКемп».

Місце проведення заходу - база зеленого туризму «Чумацька криниця» у м.Олешки, урочище «Ближній карабай».

У рамках заходу відбулися презентації освітніх послуг туристичної сфери нашого Херсонського Центру професійно-технічної освіти та «Зелений туризм – пріоритетна сфера розвитку підприємницької діяльності у громадах Херсонської області», майстер-класи професій туристичної сфери – «бармен», «офіціант».

Учасники заходу дійшли висновку, що організація подібних заходів позитивно впливає на вирішення соціально-економічних проблем села, передусім у напрямку розширення сфери зайнятості сільського населення, сприяє активізації сільського населення до діяльності у невиробничій сфері сільського зеленого туризму Херсонщині, передусім у сфері обслуговування та сфері послуг.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Сільському зеленому туризму Херсонщини – зелене світло.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free