Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Проведення педагогічної ради

Коллаж метод рад

Лабораторією педагогічної майстерності, однією з умов розвитку експериментальної роботи в освітній установі стало проведення 29 листопада 2018 року педагогічної ради Херсонського центру професійно-технічної освіти.

У відповідності до плану роботи Центру на 2018 рік на засіданні розглядалися питання: «Методологічні підходи і організаційні особливості підготовки кваліфікованих робітників в умовах дуальної системи професійної освіти». Доповідач: Рашевська О.Є., майстер виробничого навчання. Виступили: Мичло Ж.В. заступник директора з навчальної роботи; Асанова М.М, інженер з охорони праці; Шатило М.В., юристконсульт.

«Групова та колективна діяльність – складова сучасного уроку виробничого навчання». Доповідач: Собко Л.В., майстер виробничого навчання. Виступили: Терновська І.В., методист; Дернова Л.П., майстер виробничого навчання; Гутор С.А., майстер виробничого навчання.

«Розробка та впровадження сучасного комплексу методів та прийомів із застосуванням інноваційних компонентів при проведенні виробничого навчання для слухачів». Доповідач: Дернова Л.П., майстер виробничого навчання. Виступили: Мичло Ж.В. заступник директора з навчальної роботи, Рісована А.О., майстер виробничого навчання.

Допуск слухачів до ДКА. Доповідач Мичло Ж.В., заступник директора з навчальної роботи.

Проведення педагогічної ради не тільки вирішило перспективні задачі, а й об'єднало педагогів загальною турботою про сьогоднішній і завтрашній день Центру, спонукаючи до пошуку, творчості, створюючи у колективі атмосферу довіри, взаєморозуміння та поваги.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Проведення педагогічної ради.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free