Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Херсонський центр ПТО ДСЗ на «WORLDSKILLS UKRAINE 2018»

 

Команда Херсонського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відвідала Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE 2018», що з 27 по 29 листопада проходив у Києві.

 «WORLDSKILLS» - найбільше змагання професійної майстерності, яке відбувається 3-й рік поспіль в Україні і змінює бачення на робітничі професії, підвищує престиж, задає новий рівень професійних стандартів, розвиває молоді таланти. Вразила масштабність заходу – усі команди на одній локації, а також 8 конкурсних компетенцій, 190 учасників – кращих майстрів своєї справи серед молоді з 25 регіонів України, понад 1000 відвідувачів.

Місія проведення конкурсу— це професійна орієнтація молоді, а також впровадження в систему вітчизняної професійної освіти кращих міжнародних напрацювань.

Змагання проводяться у формі конкурсу професійної майстерності, де учасник повинен продемонструвати всі свої навички за певну кількість часу та виконати ряд практичних завдань.

Партнером масштабного професійного конкурсу традиційно виступила державна служба зайнятості. Серед офіційних гостей заходу – заступник міністра освіти України Роман Греба, заступник в.о. Голови Державної служби зайнятості Роман Криган, представники ДСЗ (Центрального апарату) Ірина Вознюк, Олександр Калігаєв, представники Федерації роботодавців України.

Учасники заходу - конкурсанти за компетенціями, відвідувачі та глядачі різноманітних змагань мали унікальну нагоду побачити робочі професії в творчому виконанні, обмінятися досвідом, продемонструвати вміння та особливі можливості у професіях, дізнатися про перспективи професійного росту.

В результаті відвідування заходу представники ХЦПТО отримали потужний стимул до розвитку та вдосконалення надання освітніх послуг слухачам, до використання новітніх технологій у навчальному процесі, до опанування передових форм професійної орієнтації молоді.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Херсонський центр ПТО ДСЗ на «WORLDSKILLS UKRAINE 2018».
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free