Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Конструктивна зустріч на базі Херсонського центру ПТО ДСЗ

 

22 січня 2019 року у рамках проведення наради Херсонської обласної служби зайнятості за підсумками роботи за 2018 рік та пріоритетними напрямами роботи на 2019 рік відбулася презентація діяльності ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

Участь роботодавців у формуванні та забезпеченні навчального процесу, впровадження технологічних інновацій, організація і проведення ними на своїх базах різних видів навчально-виробничої діяльності було розглянуто під час «круглого столу». З боку роботодавців присутніми були представники ТОВ «Skanditex», ДП «Таврія», ПрАТ «Бургунське», ТОВ «Авіон+», ПП «Науково-дослідна селекційна станція «НАСКО». В ході обговорення нагальних питань співпраці роботодавців з Херсонською обласною службою зайнятості важливу роль у забезпеченні регіонального ринку праці конкурентоспроможними кваліфікованими робітничими кадрами відіграє Державний навчальний заклад «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Конструктивна зустріч на базі Херсонського центру ПТО ДСЗ.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free