Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Навчальний тренінг для фахівців

Колаж тренинг

У ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» з 29 січня 2019 року протягом трьох днів будуть проходити тренінгові заняття для фахівців державної служби зайнятості, які виконують функцію реєстратора. У роботі тренінгу візьмуть участь фахівці Бериславського, В. Олександрівського, Генічеського, Каховського, Високопільського, Нововоронцовського, Чаплинського районів Херсонської області.    

       Тренінгові заняття буде проводити   Нежинська Олена Олександрівна, доцент кафедри психології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості. Розглядатимуться питання підготовки кар’єрного радника у роботі державної служби зайнятості, визначатимуться професійні функції та компетентності реєстратора, відпрацьовуватимуться техніки та навички встановлення ефективної комунікації між реєстратором та клієнтом, розглядатимуться вправи на опрацювання технік подолання психологічних бар’єрів і конфліктних ситуацій у процесі реєстрації та інше.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Навчальний тренінг для фахівців.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free