Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Успішні ті люди, які роблять успішними інших

IMG-82aba347ccf43239be89fa5ad266bdc2-V

28 січня – 03 лютого 2019 року для освітян ЦПТО ДСЗ проводився навчальний тренінг за програмою «Розпочни і вдосконалюй свій бізнес» в рамках Проекту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» спільно з Державною службою зайнятості.

В контексті спільної мети в області розвитку України – сприяти економічному зростанню і створенню більшої кількості робочих місць кращої якості.

Ця програма навчання потенційних і вже чинних підприємців, наголос в якій зроблено на відкритті і вдосконаленні мікро, малих та середніх підприємств. Завдання програми – завдяки розширенню можливостей створювати життєздатні підприємства, підвищувати прибутковість своїх підприємств, поліпшувати умови праці своїх працівників для зростання продуктивності.

Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості представляла Ольга Рашевська. Отримані знання постачальники освітніх послуг центрів ПТО ДСЗ будуть доносити до здобувачів освіти в якості тренерів на місцях. Таким чином, за рахунок мультиплікативного ефекту буде охоплена велика кількість підприємців та за допомогою інституційного підходу забезпечена довготривалість навчальних заходів.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Успішні ті люди, які роблять успішними інших.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free