Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Професійне свято барменів

DSC 0084

Як у ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» 06.02.2019 року відзначали професійне свято барменів.

Бармен – професія багатогранна та захоплююча. Діяльність цих людей не менш важка, ніж водіїв автобусів, вчителів та пожежних, але не менш цікава.

Бармен готує чудодійні коктейлі, показує барвисті вистави і за лічені секунди перетворює наше життя у свято. Він здатний прочитати наші думки й, немов старий друг, відверто надати пораду.

У ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» слухачам за професією 5123 «Бармен» надається можливість пройти професійну підготовку в навчальному барі та кафе-майстерні, які обладнані сучасними меблями, обладнанням, інвентарем, посудом, навчальною спеціальною літературою. Матеріально-технічна база майстерні постійно оновнюється.

Зацікавленність та наполегливість в навчанні дають свої результати – слухачі мають високий відсоток працевлаштування на Херсонщині та за ії межами.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Професійне свято барменів.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free