Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

ВИПУСК ПОВЕЛИТЕЛІВ ГОЛКИ ТА НИТКИ

Випуск швачек 07.02

Напевно, кожна людина бажає мати красивий, модний та елегантний вигляд. І розв’язання проблеми начебто просте: вдягайся відповідно. Але як інколи непросто підібрати copoчку чи сукню, блузку чи інше вбрання саме за своєю фігурою та зростом. Розв’язати цю проблему допоможе професійна швачка. Коли вона бере до рук голку або сідає за швейну машину, на світ з’являється розкішне або навпаки, строге, повсякденне чи екстравагантне вбрання, без якого ми не можемо уявити життя.  

07 лютого 2019 року у ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» відбувся випуск слухачів за професією 7436 «Швачка» 1-2 розряду. У процесі професійного навчання здобувачі освіти навчилися виконувати операції з обслуговування універсальних та спеціальних швейних машин, автоматизовано обробляти окремі деталі, вузли та виготовляти вироби з різних матеріалів, а отримані знання та навички закріпили під час виробничої практики.    

Підсумком навчання стала державна кваліфікаційна атестація, на якій були присутні з боку роботодавців - інженер з підготовки кадрів швейної фабрики «Skanditex» Наталія Божик, з Херсонського обласного центру зайнятості - заступник директора Людмила Барабаш, начальник відділу організації профнавчання Марія Шевчук та директор Новокаховської міської філії Надія Котляр. Майбутні професіонали на гідному рівні захистили свої екзаменаційні роботи і представили зразки швейних вузлів, деталей, виробів. Голова ДКК Наталія Божик високо оцінила рівень підготовки слухачів та декільком з них запропонувала продовжити працювати на ТОВ «Skanditex». Також декілька новокаховських роботодавців раді бачити наших випускниць у цехах своїх підприємств.

Втілити свої мрії в життя допомагають в Херсонському центрі ПТО ДЗС кваліфіковані викладачі, майстер виробничого навчання, потужна матеріальна база. Колишні безробітні, які перебували на обліку в службі зайнятості, не тільки отримали робітничу професію, а й здійснили свої мрії та бажання, які дають гідно оплачувану та стабільну роботу.

 

Додатково: ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» здійснює підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації робітників швейної галузі за новітніми технологіями із застосуванням сучасних матеріалів, обладнання та інструментів. Наша адреса: пр. Перемоги, 7-А, м. Нова Каховка, Херсонська область, 74 900.

   Тел.: (05549) 770 65, (05549) 770 57.

   е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   веб-сайт: www.khecpto.org.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — ВИПУСК ПОВЕЛИТЕЛІВ ГОЛКИ ТА НИТКИ.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free