Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

ПЛІДНА ЗУСТРІЧ

IMG 3327

Днями представники ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» зустрілись з шукачами роботи на базі Каланчацької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.

В ході зустрічі було представлено рекламний промо-відеоролик «Організація професійного навчання незайнятого населення на базі ДНЗ «Херсонський ЦПТО ДСЗ» на замовлення роботодавців», надано інформацію про переваги професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації за дев’ятьма ліцензованими професіями. Серед них: сучасна матеріально-технічна база; гуртожиток секційного типу; скорочений термін навчання; наближеність навчання до місця проживання безробітних; робота без перерв на канікули; комфортна атмосфера для людей різного віку; максимальне врахування вимог роботодавців; гарантоване працевлаштування.

Особливо зацікавила присутніх зареєстрованих безробітних можливість професійного навчання за професіями сфери послуг та аграрної сфери за дистанційною формою або шляхом індивідуального навчання на замовлення роботодавця за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Організація подібних заходів «з перших вуст» сприяє популяризації професійної-технічної освіти, доступності до якісного професійного навчання, прискорення зайнятості та підвищенню рівня мобільності випускників Херсонського центру ПТО ДСЗ.

IMG 3328 

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — ПЛІДНА ЗУСТРІЧ.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free