Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

ПОДОРОЖ У ДИВОВИЖНИЙ ШВЕЙНИЙ СВІТ

1

11травня 2019 року в ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» відбулась екскурсія для слухачів групи професійного навчання 7436 «Швачка» 1–2-го розряду.

Слухачі Центру поринули у дивовижну подорож – подорож у дивовижний швейний світ, світ з собистісними нахилами та здібностями, що стає джерелом натхнення, приносить задоволення і радість. Екскурсанти відвідали магазини міста, а саме магазин тканин «Єва» та магазин швейного обладнання «Швейний світ». У процесі проведення екскурсії майбутні швачки ознайомились з різноманітним асортиментом тканин та матеріалів, ґудзиків та стрічок, закріпили та підтвердили знання та навички з матеріалознавства та розпізнавання структури тканини різних матеріалів; ознайомились з новітнім професійним швейним обладнанням, інструментами та устаткуванням.

Швачка — одна зі стародавніх професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу суспільства. Зараз ця професія найбільш поширена в швейному й трикотажному виробництві. Працюють швачки на швейних фабриках, у цехах текстильних підприємств, на фабриках індивідуального пошиття одягу, які розташовані в кожному регіоні країни.

Правильний вибір професії — запорука майбутнього щасливого життя.

 2

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — ПОДОРОЖ У ДИВОВИЖНИЙ ШВЕЙНИЙ СВІТ.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free