Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ ВІД КОРПУСУ МИРУ

15 травня 2019 року в рамках проведення VI Таврійського Туристичного Конгресу, який проходитиме 16-18 травня у м. Нова Каховка, до ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» завітали волонтери з громадського розвитку від Корпусу Миру.

Таврійський Туристичний Конгрес – це щорічний ключовий захід Півдня України для професіоналів туристичної сфери. Його мета: подальша популяризація та представлення туристичної привабливості Херсонщини, розвитку і в’їзного туризму, налагодження міжнародних і міжрегіональних партнерських відносин між учасниками туристичного ринку.

Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснює підготовку робітничих професій для розвитку туристично-рекреаційного потенціалу Херсонщини. Це професії 5123 «Бармен»; 5123 «Офіціант»; 5220 «Продавець продовольчих товарів»; 5220 «Продавець непродовольчих товарів»; 4211 «Касир торговельного залу».

В рамках візиту міжнародних фахівців у сфері туризму та індустрії гостинності відбулася презентація навчального закладу та екскурсія навчальними кабінетами та лабораторіями.

Гості були приємно вражені унікальністю навчального закладу з його потужною матеріально-технічною базою, тісними зв’язками з роботодавцями, підбором якісного кадрового складу, широким упровадженням інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес, наполегливістю слухачів в здобутті знань й високим рівнем їх подальшого працевлаштування.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ ВІД КОРПУСУ МИРУ.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free