Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

БАРМЕН - ЦЕ ЧЕСТЬ, ОБЛИЧЧЯ, РУКИ ТА МОЗОК ЗАКЛАДУ.


Крім бездоганного володіння професійної складової роботи, бармену потрібно володіти певними психологічними і фізичними якостями. Абсолютно необхідними є комунікабельність, доброзичливість і самообладання. Гарний бармен в деякій мірі і психолог або навіть психоаналітик. Він повинен вміти слухати і чути, спілкуватися, відчувати людину. Від фахівця часто чекають не тільки коктейлів та інших напоїв, але і розуміння, співчуття або
навіть поради.

У бармена повинно бути бажання, майже потреба доставляти людям радість. Кожна людина - як мобільний телефон: йому потрібна підзарядка. Якщо бармен професіонал, то він дає цю підзарядку.
Під час складання Державної кваліфікаційної атестації 15 травня 2019 слухачі ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» за професією 5123 «Бармен» 4-го розряду продемонстрували свої уміння та навички в роботі бармена.
Державною кваліфікаційною комісією на чолі з професіоналом своєї справи, керівником Еко-Садиби «Золотий фазан» О.В. Чех відзначено, що мету з реалізації програми професійної підготовки з професії 5123 «Бармен » досягнуто.
Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — БАРМЕН - ЦЕ ЧЕСТЬ, ОБЛИЧЧЯ, РУКИ ТА МОЗОК ЗАКЛАДУ. .
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free