Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

МЕТОДИЧНА РОБОТА

20190516 093107

16 травня 2019 року в ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» відбулися педагогічні читання, які були спрямовані на виконання навчально-методичної проблеми Центру «Формування компетентного, мобільного фахівця, адаптованого до інформаційного соціуму, шляхом ефективного функціонування внутрішньої системи якісної освітньої діяльності» та присвячені «Дню вишиванки». У процесі підготовки були поставлені задачі підвищення професійної компетентності педагогічних працівників, стимулювання творчої ініціативи, підтримці творчих педагогів, сприянні запровадженню їхніх розробок до навчального процесу, обміну досвідом, сприянні єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

Педагогічні читання – невід’ємна частина методичної роботи в Центрі. Вони визначаються як форма методичної роботи колективного вивчення та обговорення актуальних методичних проблем, періодичне проведення за певною темою виступів педагогічних працівників з узагальненим висвітленням перспективного педагогічного досвіду, що сприяє розвитку професіоналізму викладачів та майстрів виробничого навчання.

До уваги присутніх на педагогічних читання були представлені доповіді на теми:

-       «Урок – основна форма виробничого навчання»;

-       «Створення умов для безперервного навчання педагогів, розвитку їх творчої діяльності»;

-       «Національні традиції. Історія вишиванки».

Педагогічні читання пройшли на високому методичному рівні, викликали масу зацікавленості та обговорення, так як теми педагогічних читань були вибрані актуальні.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — МЕТОДИЧНА РОБОТА.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free