Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Майбутнє варто планувати

Більша частина території Херсонської області – це сільська місцевість. Тому стратегічно важливим для регіону є розвиток саме агропромислової галузі, що в свою чергу потребує підготовки висококваліфікованих фахівців для аграрного сектора.
Розуміють це і викладачі Херсонського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, саме тому 12 квітня 2016 року навчальний заклад випустив групу слухачів чисельністю 16 осіб, які підвищували кваліфікацію за напрямом підготовки «Агротехнології вирощування овочевих культур в умовах ринкового господарювання».
По закінченню навчання всі слухачі отримали посвідчення про підвищення кваліфікації. Група дякує колективу викладачів Херсонського центру ПТО ДСЗ за якісні знання та високий професіоналізм у своїй справі.

12.04.2016

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Майбутнє варто планувати.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free