Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Закінчення навчання безробітних, які проходили підвищення кваліфікації за напрямом підготовки «Дотримання безпечного ведення робіт у галузі сільського господарства»

25 квітня 2016 року у Херсонському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості закінчили навчання безробітні, які проходили підвищення кваліфікації за напрямом підготовки «Дотримання безпечного ведення робіт у галузі сільського господарства». Група чисельністю 20 чоловік була сформована Іванівським районним центром зайнятості. Всі випускники отримали посвідчення про підвищення кваліфікації. Слухачі дякують колективу викладачів Херсонського центру ПТО ДСЗ за те, що знайшли індивідуальний підхід до кожного слухача, за гарні знання та великий вклад в кожного.

25.04.2016

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Закінчення навчання безробітних, які проходили підвищення кваліфікації за напрямом підготовки «Дотримання безпечного ведення робіт у галузі сільського господарства».
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free