Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Міжрайонний ярмарок сезонних вакансій «Забезпечення сезонними робітниками роботодавців області»

21 квітня в місті Нова Каховка відбувся Міжрайонний ярмарок сезонних вакансій «Забезпечення сезонними робітниками роботодавців області». Організатором заходу стала Херсонська обласна служба зайнятості за підтримки облдержадміністрації. Серед учасників – роботодавці Генічеського, Скадовського, Голопристанського, Каховського районів, а також Нової Каховки та Херсона, які тісно та плідно співпрацюють з Державним навчальним закладом «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості».
Місцеві мешканці та гості з довколишніх районів, які шукають роботу, отримали нагоду поспілкуватися безпосередньо з роботодавцями, отримати консультації спеціалістів Управління праці та соціального захисту, детально ознайомитись з послугами служби зайнятості.
Під час відкриття ярмарку перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова зауважила, що проведення таких заходів – це можливість для роботодавця знайти свого робітника, а для безробітного – реальний шанс бути працевлаштованими.
Після Ярмарку Валентина Січова разом з директором Херсонського обласного центру зайнятості Євгеном Єрашовим відвідали Державний навчальний заклад «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості», де їх гостинно зустріла директор Центру Світлана Ткачук. Високу гостю захопили затишні навчальні аудиторії, оснащенні інтерактивними дошками та сучасним комп'ютерним обладнанням та кабінети-майстерні: магазини продовольчих та непродовольчих товарів. Валентина Січова зустрілася та радо поспілкувалася зі слухачами курсів підвищення кваліфікації за напрямом навчання «Агротехнології вирощування овочевих культур в умовах ринкового господарювання». Слухачі мали можливість поставити питання, які їх цікавили, та поділилися своїми враженнями від навчання в Центрі. Відмітили, що мали можливість користуватися сучасною навчальною літературою, мали доступ до мережі Інтернет, що значно полегшувало їх навчання.
На прощання гостя побажала безробітному населенню Херсонщини успіхів у навчанні, а працівникам Центру професійно-технічної освіти професійного процвітання, творчої наснаги та впевненості у завтрашньому дні.

 

21.04.2016

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Міжрайонний ярмарок сезонних вакансій «Забезпечення сезонними робітниками роботодавців області».
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free