Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Охорона праці - обов'язок кожного

04 травня 2016 року у ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» закінчила навчання група безробітних чисельністю 25 чоловік, яка підвищувала компетенцію на курсах підвищення кваліфікації за напрямом «Дотримання безпечного ведення робіт у галузі сільського господарства», направлена Бериславським РЦЗ. Цей напрям навчання вкрай необхідний і важливий для кожного роботодавця і працівника, бо охорона праці - це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів і засобів, спрямованих на збереження здоров’я людини в процесі праці.
Прослухавши повний курс навчання, слухачі успішно склали залік та отримали посвідчення про підвищення кваліфікації. Слухачі висловили щиру вдячність педагогам Центру за прагнення передати свій багаж знань і умінь, досвід роботи і невичерпний ентузіазм майбутнім професіоналам.

04.05.2016 

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Охорона праці - обов'язок кожного.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free