Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Підвищення кваліфікації за напрямом підготовки «Дотримання безпечного ведення робіт у галузі сільського господарства»

18 травня 2016 року Державний навчальний заклад «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» здійснив випуск групи безробітних чисельністю 21 особа, які підвищували кваліфікацію за напрямом підготовки «Дотримання безпечного ведення робіт у галузі сільського господарства». Склавши залік, слухачі отримали посвідчення про підвищення кваліфікації. У відгуках про навчання випускники відмітили високий рівень професійної майстерності педагогів, висловили вдячність колективу викладачів Херсонського центру ПТО ДСЗ за те, що знайшли індивідуальний підхід до кожного слухача, за гарні знання та великий вклад у кожного.

18.05.2016

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Підвищення кваліфікації за напрямом підготовки «Дотримання безпечного ведення робіт у галузі сільського господарства».
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free