Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Пілотний навчальний проект «Управителі багатоквартирного будинку»

На сьогодні, як ніколи актуально, якісне навчання та підготовка кадрів, які працюють в цій сфері комунальних послуг, без яких всі зусилля з модернізації ЖКГ будуть марні. Розуміючи це, адміністрація ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ», започаткувала пілотний навчальний проект «Управителі багатоквартирного будинку».
6 червня 2016 року розпочала навчання група слухачів за напрямом підготовки «Управителі багатоквартирного будинку та керівного складу підприємств ЖКГ, що надають послуги з управління та утримання житлового комплексу» або скорочено управителі ОСББ. Під час навчання слухачі стали учасниками семінару на тему «Регулювання системи опалення – зниження плати за опалення», який проводив представник датської фірми в Україні ТОВ «Данфосс ТОВ» («Danfoss TOV») – Віталій Рудий, керівник напрямку «Системи опалення» в Україні.
Виступаючий привітав учасників семінару, зазначивши ряд важливих питань, серед яких: актуальність термомодернізації, ІТП (індивідуальний тепловий пункт) вчора і сьогодні, збалансування системи опалення тощо.
За відгуками учасників семінару склалося враження, що кожен учасник виніс для себе щось корисне, цікаве та важливе.

23.06.2016

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Пілотний навчальний проект «Управителі багатоквартирного будинку».
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free