Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Освіта – шлях до самореалізації

21 червня 2016 року Державний навчальний заклад «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» випустив групу чисельністю 10 чоловік, сформованої з безробітних, скерованих Іванівським районним центром зайнятості, які проходили підвищення кваліфікації за напрямом підготовки «Сучасні технології вирощування та збирання сільськогосподарських культур». Під час навчання слухачі курсів дізналися про характеристики основних сільськогосподарських культур, посів, догляд, а також про збирання та зберігання врожаю, боротьбу зі шкідниками.
Отриману інформацію безробітні зможуть перевірити на практиці у своїх підсобних господарствах, а, можливо, для когось це стане стартом до започаткування власної справи.
Отримавши посвідчення про підвищення кваліфікації, випускники висловили щиру вдячність педагогічному колективу Херсонського центру ПТО ДСЗ за якісні знання, високопрофесійне ставлення до своєї роботи.

21.06.2016

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Освіта – шлях до самореалізації.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free