Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Навчання 9 безробітних за напрямком «Актуальні питання з охорони праці» на базі Херсонського ЦПТО

23 червня Новобузьким РЦЗ організовано навчання 9 безробітних за напрямком «Актуальні питання з охорони праці» на базі Херсонського ЦПТО. По закінченню курсів цільового призначення безробітні будуть працевлаштовані у ФОП Коновалова С.А. за професіями «вагар», «технік – лаборант», «тракторист» та підсобними робітниками. На ПП «Дакі» безробітні будуть працевлаштовані за професіями «диспетчер», «укладальник – пакувальник», «оператор лінії харчової продукції». В даній групі проходять навчання дві особи з обмеженими фізичними можливостями, яких забезпечать робочим місцем роботодавці Коновалов С.А. та Кіро С.К.

23.06.2016 1

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Навчання 9 безробітних за напрямком «Актуальні питання з охорони праці» на базі Херсонського ЦПТО.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free