Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Професіографічна екскурсія

Державний навчальний заклад «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» вважає своїм завданням допомогти безробітним адаптуватися до сучасних економічних та соціальних умов життя, високої конкуренції професій на ринку праці.

З цією метою 16 лютого 2017 року у Центрі відбувся День відкритих дверей для безробітних Новокаховського центру зайнятості.

Присутнім надали важливу і необхідну інформацію про навчальний заклад, ліцензовані професії, які можна отримати шляхом перепідготовки або підвищити кваліфікацію на курсах цільового призначення за різними напрямами.

У методичному кабінеті Центру перед учасниками Дня відкритих дверей виступила заступник директора Мичло Ж. В., яка презентувала роботу Центру, наголосила на унікальних можливостях отримання для дорослого населення, яке стоїть на обліку у Центрі зайнятості, нової професії.

Гості отримали відповіді на питання, ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального закладу: новими аудиторіями, магазином-майстернею, лабораторіями з нових спеціальностей: овочівництво та плодоовочівництво.

Навчальний заклад робить основний акцент на те, щоб кожний житель Херсонської області мав змогу отримати максимум корисної інформації та задоволення, завітавши до Центру.

 

DSCF8176

 

DSCF8179

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Професіографічна екскурсія.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free