Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Кваліфіковані робітники завжди затребувані

У ДНЗ «Херсонський центр професійно – технічної освіти державної служби зайнятості» у період з 20 квітня по 27 квітня 2017 рокупроходять навчання слухачі курсів цільового призначення за направленнями Горностаївського районного, Високопільського районного, Верхньорогачиського районного, Нововоронцовського районного, Великолепетиського районного та Каховського міськрайонного центрів зайнятості. Слухачі підвищують кваліфікацію за напрямами підготовки: «Сучасні прийоми технічного обслуговування та ремонту машин сільськогосподарського призначення», «Сучасні нормативно-правові вимоги до дотримання безпечних умов праці в процесі трудової діяльності», Агротехнології вирощування овочевих культур в умовах ринкового господарювання». Безробітні громадяни успішно засвоюють навчальну програму, вони зарекомендували себе як працьовиті та комунікабельні, а саме такі якості високо оцінюють роботодавці.

У Центрі протягом квітня 2017 року підвищили свою кваліфікацію 350 безробітних громадян, що були направлені базовими центрами зайнятості, в т.ч. за напрямом навчання «Використання сучасних технологій та матеріалів при виготовленні швейних виробів».

Бажаємо випускникам Центру, щоб професійні та людські якості стали вирішальними під час працевлаштування.

DSCN1493

 

DSCN1495

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Кваліфіковані робітники завжди затребувані.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free