Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Гості нашого Центру

1 червня в рамках робочого візиту та з метою налагодження подальшої співпраці і надання методичних порад з питань підготовки кваліфікованих робітників із числа зареєстрованих безробітних Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відвідали Ткаченко Світлана Петрівна, директор навчально-методичного центру ПТО у Херсонській області та методисти НМЦ ПТО Кір’язова В.Л. і Холявко Т.М

Гостям показали навчальні кабінети, майстерні, лабораторії, ознайомили з професіями, за якими ведеться навчання. До уваги було представлено також майстерню -магазин в якому слухачі Центру проходять заняття з виробничого навчання, та також гості ознайомились з матеріальною базою яка створена для професійного навчання за професіями «Овочівник» та Плодоовочівник». Гості переконалися, що до послуг слухачів - відмінна навчальна база, де створено максимально наближені до реальних умови проходження виробничого навчання за професіями «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів» та «Касир торговельного залу», а навчальне обладнання і устаткування відповідають сучасним вимогам.  Під час обговорення проблемних питань присутні обмінялися враженнями та думками, а також окреслили шляхи подальшої взаємодії і співпраці. Зустріч підтвердила необхідність і перспективність подальшої співпраці.

DSCF8344

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Гості нашого Центру.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free