Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Перший Національний кар’єрний форум

06 червня 2017 року у Києві за участю Віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка відбувся Перший Національний кар’єрний Форум, на якому вперше буде піднято питання системного розвитку людського капіталу в Україні, що є наразі одним із стратегічних питань для провідних держав у світі, зокрема для: країн ЄС, США, Канади, Сингапуру, тощо.

Завдяки своїй актуальності, Форум зібрав ключових гравців у цій сфері: представників п'яти Міністерств України, на яких покладено функції розвитку людського капіталу в нашій державі, та керівників провідних бізнес-асоціацій та найбільших роботодавців України.

Представники Державного навчального закладу «Херсонського центру професійної освіти державної служби зайнятості» теж були присутні на цьому форумі. На фотографії: майстер виробничого навчання: Купавченко О.В.

Під час Форуму була презентована інноваційна Національна онлайн платформа з профорієнтації та побудови кар’єри, яка розробляється Державною службою зайнятості України і стане основою реформи у розвитку людського капіталу.

Завдяки гострій актуальності, Форум збере ключових гравців у цій сфері:

– представників п’яти Міністерств України, на яких покладено функції розвитку людського капіталу в нашій державі,
– керівників провідних Бізнес-асоціацій та найбільших роботодавців України.

Під час Форуму буде презентована інноваційна Національна платформа з профорієнтації та рекрутингу, яка розробляється розроблена спільно із Асоціацією інноваційної та цифрової освіти і стане основою реформи Державної служби зайнятості України.

Ключові акценти Форуму:

– запровадження дієвого механізму «соціального ліфту» в Україні;

– навчання на потребу ринку праці України;

– набуття сучасних компетентностей.

1

2

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Перший Національний кар’єрний форум.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free