Оголошується прийом на навчання за професіями: "Продавець продовольчих товарів"; "Продавець непродовольчих товарів"; "Касир торговельного залу"; "Овочівник"; "Плодоовочівник"; "Швачка"; "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1", "Бармен", "Офіціант".

Сонячні дні – яскраві враження

Липень – пора відпусток та літнього відпочинку, очі людей горять від сонячного сяйва, яскравих вражень морських подорожей та відчуття того, що всі задумки та бажання нарешті здійсняться.

ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» робить все для того, щоб безробітні громадяни, які навчаються в Центрі, знайшли робочі місця із гідною оплатою праці та почували себе затребуваними.

З 20 липня 2017 року в Центрі підвищували свою кваліфікацію та отримали посвідчення про навчання безробітні громадяни Снігурівського РЦЗ (Миколаївська обл.), Інгульського РЦЗ (Миколаївська обл.) та Верхньорогачицького РЦЗ (Херсонська обл.).

Слухачі мали змогу навчатися за обраними напрямами підготовки та отримати нові знання, а саме головне – поринути у незабутній світ навчання.

Copyright 2016 ДНЗ ХЦПТО ДСЗ — Сонячні дні – яскраві враження.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free