Новини

ВИПУСК ПРОДАВЦІВ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ

Відомо, що продавець – це кваліфікований консультант покупця, його добрий порадник. Нинішній працівник торгівлі – це ініціативна, самостійна в прийнятті рішень особистість, яка відзначається оперативністю, творчим підходом до вирішення всіх питань, пов’язаних із продажем товару та збільшенням товарообігу.

11 липня 2019 року у ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» відбувся випуск групи ППТ.3-6 з професії 5220 «Продавець продовольчих товарів». За період навчання майбутні фахівці багато чому навчилися: від прийому, зберігання товарів і підготовки до продажу до встановлення й перевірки справності ваговимірювальних  приладів, реєстраторів розрахункових операцій, виробничого інвентарю, інструментів, підрахування грошей, здачі їх у встановленому порядку.

Під час виробничої практики на відомих торговельних підприємствах області закріпили отримані знання та здобули необхідні навички розміщення і викладки товарів з дотриманням правил товарного сусідства; консультування покупців про властивості, смакові особливості, кулінарне призначення та харчову цінність товарів; нарізання, зважування і упаковування товарів; підрахування вартості покупки, перевірки реквізитів чека, видачі покупки.

Професійні якості майбутніх фахівців продтоварів оцінювали присутні роботодавці Столітня В.В., директор магазину «Ласунчик»,  Шовкун І.С., менеджер по роботі з персоналом Торгового дому «Маяк» (директор Дишлевий А.С.),  які під час проведення державної кваліфікаційної атестації відмітили, що випускниці Херсонського центру ПТО ДСЗ з професії «Продавець продовольчих товарів» мають  добре розвинені комунікативні якості, уміють легко вступати в контакт з потенційними покупцями, дохідливо пояснювати властивості товарів, знаходити вихід із позаштатної ситуації. 

Тож маємо надію, що кваліфіковані представники сфери обслуговування значно покращать товарообіг своїх магазинів, а також здобудуть новий і цінний комунікаційний досвід.