Новини

ЗБІЛЬШЕННЯ ЛІЦЕНЗОВАНОГО ОБСЯГУ ЗА ПРОФЕСІЯМИ «БАРМЕН», «ОФІЦІАНТ»

Основним завданням діяльності ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» є надання освітніх послуг дорослому населенню, безробітним Херсонського та інших регіонів України, забезпечення доступності безробітних до якісного професійного навчання та прискорення їх зайнятості. Формування конкурентоспроможних трудових ресурсів в умовах сучасного виробництва на основі впровадження провідних виробничих та інноваційних технологій навчання.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 25.07.2019р. №946-л «Про ліцензування освітньої діяльності», ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» отримав ліцензії щодо розширення провадження освітньої діяльності у сфері професійної (професійно-технічної) освіти за професіями

5123«Бармен» та 5123 «Офіціант».

На сьогоднішній день дані професії є престижними та користуються попитом.

Бармен-професіонал – це і актор, і психолог, адже від нього багато в чому залежить атмосфера закладу, його популярність серед клієнтів. Бармен повинен знати сучасні технології виробництва, він комунікабельний, ввічливий, тактовний, володіє гарними манерами, здатний запобігати конфліктним ситуаціям.

Офіціант повинен володіти різними видами обслуговування споживачів та сервіровки столів в ресторанах, кафе та барах з включенням в меню виготовлених на замовлення та фірмових страв, напоїв, кондитерських виробів, щоб забезпечити високий рівень обслуговування. Знати види та правила сервіровки столів та обслуговування різноманітних урочистостей за замовленнями підприємств, організацій, окремих споживачів та інше.

Досвідчені педагогічні працівники Центру на високому рівні допоможуть оволодіти всіма необхідними навиками та знаннями для того, щоб випускники навчального закладу почували себе гідно та впевнено на сучасному ринку праці.