Новини

ВАЖЛИВИЙ КРОК У ЖИТТІ!

Одним з найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатись тим, що тебе цікавить – одна з умов відчуття життєвої потреби, відмінний шанс відкрити в собі нові таланти та зробити якіснішим життя.

Професія «Бармен» належить до творчої праці. Високо професійний бармен повинен мати здібність встановлювати контакт з людьми, найти підхід до кожного гостя, вразити своєю гостинністю, вмінням підняти настрій та бути вдячним за відвідування закладу.

26 липня 2019 року в ДНЗ «Херсонський Центр ПТО ДСЗ» відбувся шостий за ліком випуск професіоналів «барної справи». Здійснилась ще одна мрія, ще один крок до нового життя. Адже  пройшовши професійне навчання в ДНЗ «Херсонський Центр ПТО ДСЗ» за професією 5123 «Бармен»  слухачі мають змогу отримати необхідні знання з таких предметів як «Організація обслуговування в барах і ресторанах», «Технологія приготування напоїв і коктейлів, та їх характеристика», «Кулінарна характеристика страв», «Торгово-технологічне обладнання», «Товарознавство продовольчих товарів», «Фізіологія харчування, санітарія і гігієна», «Іноземна мова за професійним спрямуванням», «Професійна етика і психологія» та інші. Мають змогу використовувати в навчанні сучасне обладнання, інструменти,  меблі, посуд та спеціальну навчальну літературу.

Тож, побажаємо всім випускникам Центру бути сміливими в виборі, не боятися змінювати своє життя і впевнено крокувати на зустріч  мрії!