Новини

РОБОЧИЙ ВІЗИТ НА ДОНЕЧЧИНУ

20 серпня 2019 року директорка ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Світлана Ткачук разом із заступницею директора Херсонського обласного центру зайнятості Людмилою Барабаш взяли участь у фінальному заході-презентації результатів за партнерським проектом «Агролабораторія «GREENEnergy / GREENWave»: удосконалюючи навички та компетенції, покращуємо рівень інтегрованості ВПО та осіб, постраждалих від конфлікту в Донецькій області» в рамках програми «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» (за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) у м. Краматорськ.

Під час презентації було розглянуто результати проекту зі створення інноваційної агролабораторії за принципом «Long life learning».

Метою заходу є формування передумов для набуття актуальних компетенцій в сфері енергоефективності та опанування сучасних технологій в агросекторі.

Світлана Ткачук зазначила, що Херсонський ЦПТО ДСЗ зацікавлений в отриманні сучасного навчального контенту за напрямком «Сучасні технології в агросфері» за тематикою «Сучасні технології отримання енергії з відновлювальних джерел» та планує використовувати його елементи у навчанні слухачів із числа безробітних громадян. Крім того, наш регіон є найбільш вигідним для використання сонячної енергії в силу свого географічного розташування та кліматичних умов. Враховуючи той факт, велика кількість роботодавців Херсонської області вже використовують «зелену» енергетику та бачать перспективи її використання, навчальний заклад має намір вносити корективи до навчальних планів та програм за цим напрямом.

За результатами зустрічей досягнуто домовленостей щодо розвитку взаємодії між Центрами з питань покращення професійного навчання дорослих, адже «зелені» технології не тільки зменшують енергозалежність та позитивно впливають на стан довкілля, а й сприяють створенню нових робочих місць на потребу роботодавців.