Новини

ШКОЛЯРІ З БАТЬКАМИ ОЗНАЙОМИЛИСЯ З СУЧАСНИМИ ПРОФЕСІЯМИ В ІНТЕРАКТИВНОМУ ФОРМАТІ

Для того, щоб молодь обирала майбутню професію не зважаючи на її престижність у суспільстві, а на попит на ринку праці та задля ознайомлення з освітніми послугами ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», фахівцями Центру 29 січня 2020 року проведено профорієнтаційний захід з елементами професійних проб для учнів НВК «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» та їх батьків.
В ході екскурсії школярі та їх батьки ознайомилися з широким спектром освітніх послуг Центру та сучасною матеріально-технічною базою закладу освіти. За допомогою майстрів виробничого навчання школярі в ігровій формі отримали інформацію про одинадцять професій та разом з фахівцями «приміряли» професії в реальному часі. Діти за бажанням спробували себе у ролі «бармена», «касира», «продавця», «офіціанта», «овочівника».
Демонстрація майстер-класів була логічним продовженням популяризації актуальних професій Херсонщини та потенціалу навчального закладу. В ході заходу учасники отримали вичерпні відповіді на питання, поділилися враженнями та висловили задоволення від побаченого та почутого.