Новини

ПРОЄКТ “ІНКЛЮЗИВНИЙ РИНОК ПРАЦІ ДЛЯ СТВОРЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ В УКРАЇНІ”

Директорка ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» взяла участь у засіданні Правління місцевого партнерства зайнятості в рамках проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», що відбувся днями у місті Херсон.

Стейкхолдери проєкту зібралися обговорити результати виконання Плану дій місцевого партнерства зайнятості за минулий рік та окреслити найближчі події та заходи на поточний.

За словами голови правління МПЗ, директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова робота, що проводилась протягом року, була непроста, але цікава, сповнена значення.

«Цей проєкт дійсно вражає своїми результатами, багато чого вже зроблено – зазначив Євгеній Єрашов. – Але головне, підтримувати всі ці напрацювання, дати можливість вдосконалювати та розвивати ідеї, що мають право на «життя».

І дійсно підтримувати та розвивати є що, адже результати проєкту вражають».

Даний проєкт спрямований на комплексне вирішення проблем зайнятості та ринку праці на національному та регіональному рівнях, зокрема вдосконалення механізмів управління ринком праці, розвиток професійних навиків учасників ринку праці, зміцнення соціального діалогу.

До речі, в рамках діяльності МПЗ за підтримки Уряду Данії ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» в якості одного із стейкхолдерів отримав обладнання для професійної підготовки кухарів.