Новини

ОНЛАЙН ЗАХІД ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ ТА БЕЗРОБІТНИХ ГРОМАДЯН СКАДОВЩИНИ

📌 03 червня 2021 року відбувся інформаційний онлайн захід для роботодавців та безробітних громадян Скадовщини. За ініціативи Херсонського обласного центру зайнятості з метою забезпечення роботодавців рекреаційної зони сезонними працівниками спільно зі Скадовською районною філією ХОЦЗ наш ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» презентував освітні послуги з професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації за професіями рекреаційної зони: «Касир торговельного залу», «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», «Кухар», «Офіціант», «Бармен», «Покоївка».
🔰 Окремо акцентовано увагу на такій прогресивній формі навчання, як дуальна, розкрито її переваги як для замовників кадрів, так і здобувачів освіти.
📍 Окрім навчання за професіями у Херсонському центрі ПТО ДСЗ можливе підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення, що дозволяє вивчити окремі технології, матеріали, методи роботи. Курси – короткотермінові. Проте цей формат дозволяє реалізувати стратегію підтримки високого кваліфікованого рівня персоналу протягом усього життя.
✅ Спілкування в онлайн форматі викликало чимало запитань, на які були надані вичерпні відповіді. Упевнені, що проведення подібних заходів сприятиме забезпеченню кваліфікованими працівниками роботодавців рекреаційної зони та робочими місцями претендентів.