Новини

ПРОВЕДЕННЯ НЕТВОРКІНГУ

З метою удосконалення професійних навичок та сприяння формуванню здатності до інноваційного типу професійної діяльності педагогічних працівників 15 липня 2021 року у ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» відбулося засідання методичного об’єднання викладачів та майстрів виробничого навчання у форматі нетворкінгу.

Учасники заходу мали можливість ознайомитися з матеріалами конференції «Освіта можливостей: нові горизонти професійної (професійно-технічної) освіти в Україні», організованої Міністерством освіти і науки України з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України.

Згідно з Програмою дводенної конференції були розглянуті такі теми: презентація досягнень реформи та підтримки ЄС; кращі міжнародні практики для розвитку професійно-технічної освіти для впровадження в Україні; зміст і якість професійної освіти. Також розглядалися теми другого дня: співробітництво у професійній освіті: навчання на робочому місці, дуальна освіта, співпраця з роботодавцями; змішане та дистанційне навчання у закладах професійної освіти; ефективна профорієнтація.

У процесі ознайомлення з матеріалами конференції педагогічні працівники обговорили тенденції розвитку професійної (професійно-технічної) освіти України та необхідні фахові навички педагога майбутнього.

Під час заходу організаторам вдалося створити атмосферу нетворкінгу, засновану на творчому спілкуванні за допомогою створення неформальної атмосфери.

Подібні інноваційні форми методичної роботи допомагають вибудовуванню довірчих і довгострокових професійних відносин, формуванню креативного та ініціативного педагогічного працівника.