![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
У ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» 21 лютого відбувся випуск групи Кух.3-7і за професією «Кухар». Навчання відбувалось за дуальною формою, під замовлення роботодавця – ясла-садочок «Ягідка» Великокопанівської сільської ради.
![👩🍳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/1/16/1f469_200d_1f373.png)
Професія – кухар є однією з найактуальніших на ринку праці Херсонської області. Люди цієї професії надзвичайно талановиті та творчі, а ті, які працюють у закладах освіти, дитячих садках, яслах – надзвичайно відкриті та щирі. Адже готувати для дітей – особлива справа. Тут важливо не просто з’єднувати інгредієнти згідно технологічних карт, а й готувати з любов’ю, щиро прагнути аби страви радували дітей та приносили їм користь і задоволення.
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
Якщо любите готувати – вам до ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ»! Саме тут народжуються кваліфіковані професіонали – кухарі.
![🎯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1/16/1f3af.png)
У Центрі є всі необхідні умови для опанування даної професії , а під керівництвом досвідчених наставників ви навчитеся готувати різноманітні страви та смаколики. Станете справжніми професіоналами, що дуже важливо в умовах жорсткої конкуренції на ринку праці!