Новини

ДЕНЬ ПІДПРИЄМЦЯ

В першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця.

Це свято встановлено з метою відзначення важливої ролі підприємництва у формуванні економіки країни, розвитку демократії та громадянського суспільства. Саме підприємці вносять значний вклад у забезпечення населення найрізноманітнішими товарами й послугами.

Щоб стати успішним підприємцем, потрібно багато знати, мати певний талант, бажання постійно відкривати нові шляхи розвитку, переймати досвід колег, словом, робота підприємця досить складна і водночас дуже цікава.

За роки діяльності ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» підготовив і випустив біля 350 потенційних підприємців. Більше того, навчання у Центрі відбувається сертифікованим бізнес-тренером за методологією «Генеруй бізнес-ідею. Розпочни свій бізнес»  Міжнародної організації праці.

Нам є чим пишатися. Наприклад, переможцями конкурсу на підтримку бізнес-планів, що був проведений Місцевим партнерством у сфері зайнятості м. Херсон в рамках проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» (проєкт, впроваджений Міжнародною організацією праці за фінансування Уряду Данії).

Напередодні Дня підприємця віддаємо належне нашим випускникам – представникам різних галузей бізнесу й бажаємо їм постійного розвитку, сприятливих умов для ведення діяльності, побільше клієнтів та створення додаткових робочих місць!